Odkazy:

Instagram: https://www.instagram.com/terysdesign/

FB stránky: www.facebook.com/TerysDesignCelenkyMasleModniDoplnkyAOzdoby

Youtube: https://youtu.be/LiRGfd3_-gQ

Google+

 

PODPOŘTE A HLASUJTE PRO RÁKOSNÍČKOVO HŘIŠTĚ NA DOBŘÍŠI.

PŘEDEM DĚKUJEME!!!

http://rakosnickovo-hriste-dobris.webnode.cz/


TERYS DESIGN-NÁŠ PŘÍBĚH

..."Stojíte před zrcadlem ve vybraném outfitu a přemýšlíte, čím jej oživit a jak mu dodat patřičný šmrnc? V tu chvíli Vás téměř pokaždé zachrání zajímavé doplňky. Zamilujte se stejně jako my a ozdobte sebe a Vaši ratolest zajímavým doplňkem vyrobeným mýma rukama ?.
Naše módní doplňky jsou vhodné na běžné každodenní nošení. Tak proč nevypadat každý den super a stylově?”.-)….

O nás:

..."Své dceři Elišce jsem chtěla vyrobit nějakou pěknou parádu, co by té malé slečně slušelo! A jak to tak bývá, nezůstalo jen u jednoho. Tvoření doplňků mě úplně pohltilo a sbírku jsem postupem času rozšířila o doplňky pro velké parádnice, které je možné báječně sladit s doplňky pro Vaše dítko. Proto jsem se rozhodla nenechávat si své výtvory jen pro nás, ale ukázat je i vám ostatním. Nejsem profík, ale amatér, který se neustále inspiruje, zkouší, vymýšlí a hledá nové a nové věci. Neuvěřitelně mě to baví a doufám, že se Vám moje dopňky zalíbí a díky nim nasadíte třešničku na dort svému stylingu, popřípadě stylingu Vašich malých parádnic!"...

Jak to funguje?:

Specializuji se především na módní doplňky do vlasů jako jsou, čelenky, mašle, sponky, gumičky do vlasů, dále brože na oděv, naušnice, náramky, sady pro miminka, maminku nebo sourozence, šátky, šálky, slintáčky, aplikace na trička…..pro klučíky mohu nabídnout šátečky, slintáčky, motýlka, kravatku, kšiltík, opasek – to vše na Vaše přání .-). Sady se snažím propracovat do maximálního detailu a barevně sladit.
Vyrobím Vám doplňky buď vystavené zde na e-shopu nebo dle Vašeho přání a požadavků.

Google+

video s doplňky: https://youtu.be/LiRGfd3_-gQ